Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnyba

Viešnagė Švenčionių krašte

Posted 2023.01.9

          Dar praėjusių metų pabaigoje iš Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorės Elenos Kadzevičienės gavę kvietimą nuvykti pas juos į svečius, sausio pradžioje kolegas aplankėme. Mūsų vizitas Švenčionių krašte prasidėjo šiltu priėmimu Švenčionių rajono švietimo pagalbos tarnyboje, kurio metu ne tik susipažinome su kolegomis, jų veiklomis, bet aptarėme ir jiems, ir mums rūpimus klausimus, pasidalinome savo patirtimis, diskutavome.

              Kita kelionės stotelė – Švenčionių profesinio rengimo centras. Čia mus svetingai sutiko ir apie centro veiklas papasakojo įstaigos direktorė Milda Gustienė-Vilniškė kartu su savo kolegomis. Sužinojome ne tik buvusio dvaro istoriją, bet ir dabar to dvaro pastatuose veikiančią mokymo(si) įstaigą bei jos teikiamas paslaugas, kuriomis gali naudotis ir mūsų savivaldybės ugdymo įstaigų bendruomenės.

              Mūsų edukacinės išvykos paskutinis sustojimas buvo Kaltanėnų ugdymo ir turizmo centre. Ir čia buvome maloniai priimti. Centro veiklas, teikiamas paslaugas mums pristatė įstaigos direktorius Kęstutis Lisauskas. Atvykęs į šį centrą gali dalyvauti edukacinėse programose, stovyklose, žygiuose baidarėmis, dviračiais ar pėsčiomis ir kitose jų organizuojamose veiklose.

              Štai tokia ta mūsų viešnagė kaimyninėje savivaldybėje. Ačiū už turiningai praleistą laiką Elenai Kadzevičienei. Ačiū ir gerb. Mildai ir Kęstučiui. Geros kloties 2023 m. mūsų kolegoms iš Švenčionių krašto!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?