Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnyba

Paskutinę 2022 metų gruodžio darbo savaitę

Posted 2023.01.2

            Paskutinės 2022 m. gruodžio darbo savaitės dienos švietimo įstaigų darbuotojams buvo išties darbingos.  Savaitės pradžioje, gruodžio 27 d., rajono švietimo įstaigų darbuotojai dalyvavo mokymuose „Priekabiavimo ir smurto darbo aplinkoje probleminiai apsektai ir darbuotojų teisės“. Mokymų metu buvo akcentuota, kas yra smurtas, kaip jis pasireiškia, ką daryti patiriančiam smurtą ir ką daryti darbdaviui, kai pasireiškia  priekabiavimo ir smurto darbo aplinkoje atvejai.

              Gruodžio 28 d. Ignalinos „Šaltinėlio“ mokykloje vyko ilgalaikės programos „Kaip judumas įtakoja vaiko kalbą“ II modulis „Kaip motyvuoti vaiką sportuoti, pakelti jo savivertę“. Teorinėmis ir praktinėmis žiniomis dalinosi Ignalinos  rajono švietimo ir sporto paslaugų centro specialistė metodininkė Aušra Čeponienė. Jame dalyvavo ikimokyklinio ir priešmokyklinio ugdymo pedagogai ne tik iš mūsų rajono ugdymo įstaigų, bet ir kolegos iš Zarasų savivaldybės. Dalyviai džiaugėsi pagilinę bei papildę savo turimas žinias ir žadėjo jas pritaikyti savo darbe.

        Gruodžio 29 d. Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijoje ilgalaikės programos „Užsienio kalbų mokytojų profesinių kompetencijų tobulinimas“ I modulį „Ugdymo turinio atranka ir organizavimas, siekiant sumažinti mokinių mokymosi krūvį mokantis užsienio kalbų“ vedė Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos rusų kalbos mokytoja ekspertė Janina Berezina. Seminaro metu rajono užsienio kalbų mokytojai tobulino ir gilino profesines kompetencijas, nagrinėjo atnaujintas bendrąsias ugdymo programas, mokėsi tinkamai planuoti ugdymo turinį.

                Likusios šios savaitės darbo dienos buvo skirtos užbaigti pradėtus darbus, planuoti būsimus ir/ar pradėti naujas veiklas.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?