Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnyba

Emocija dailėje (modernizmo kryptys: fovizmas ir ekspresionizmas)

Posted 2024.05.13

    Gegužės 8 d. įvyko paskutinis ilgalaikės kvalifikacijos tobulinimo programos „Dalijimosi džiaugsmas” modulis „Emocija dailėje (modernizmo kryptys: fovizmas ir ekspresionizmas)”, kurį vedė Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijos mokytoja metodininkė Audronė Čeponienė. Užsiėmimo pradžioje buvo pristatyta bendra modernizmo krypčių apžvalga, paminėti ryškiausi šio laikotarpio menininkai. Daugiau dėmesio buvo skirta fovizmo ir ekspresionizmo kryptims bei jų atstovams A. Matisui, E. Munkui. Šias kryptis jungia viena sąsaja – spalva. Kalbant apie spalvą žinome, kad spalvos daro įtaką žmogui, jo psichologinei būsenai, nuotaikai. Dalyviai stebėjo ir analizavo meninkų darbų pavyzdžius, naudodami skaitmeninį įrankį Mentimeter.

    Po teorinės dalies vyko praktinis darbas. Dalyviai stebėjo, kaip paruošiama papje mašė masė ir iš jos  kūrė papuošalą (auskarus, sagę).

    Dėkojame, už išskirtinę ilgalaikę kvalifikacijos tobulinimo programą jos organizatorėms ir vykdytojoms: Nijolei Trinkūnienei, Audronei Krikščionaitienei, Jolitai Bužinskienei ir Audronei Čeponienei. Kitais mokslo metais su nekantrumu lauksime ir kitos ilgalaikės kvalifikacijos tobulinimo programos.

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?