Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnyba

Pradinio ugdymo mokytojų metodinis užsiėmimas

Posted 2022.05.3

          Balandžio 28 dieną įvyko rajono pradinio ugdymo mokytojų nuotolinis metodinis užsiėmimas. Pranešimą „Kaip technologijos išlaisvina kūrybą” skaitė pradinio ugdymo mokytoja Romualda Bagdonienė. Mokytoja kalbėjo apie tai, kas yra technologinė kūryba, kad jai pasitelkiami įvairūs technologiniai ar skaitmeniniai įrankiai: programavimas, 3D modeliavimas, mobiliųjų programėlių kūrimo platformos, virtualios realybės kūrimo aplinkos ir daugybė kitų įrankių. Ji akcentavo kaip laiku pastebėti, kada kūrybiškumas nuo tiesiog nepavykusių eksperimentų tampa stulbinančių idėjų varomąja jėga? Į ką atkreipti dėmesį? Nuo ko pradėti?

          Jūratė Snieškienė skaitė pranešimą apie užduočių kūrimą su CANVA. CANVA – tai Australijoje gimęs interneto ir debesų kompiuterijos pagrindais veikiantis grafinio dizaino įrankis, turintis didelę nuotraukų ir dizaino pavyzdžių duomenų bazę, leidžiančią kurti iliustracijas greitai ir nemokamai. Mokytoja paaiškino, kaip paprastai daryti nuotraukų koliažus arba kaip maketuoti skelbimus ir kt.

          Apie skaičiavimo įgūdžių formavimą kalbėjo pradinio ugdymo mokytoja Dalia Marcinauskienė. Ji pristatė Zaicevo lentelę, paaiškino kaip galima mokytis daugybos rankų pirštų pagalba ar japonišku daugybos būdu.

           Po pranešimų aptarti kiti pradinio ugdymo mokytojams aktualūs klausimai.

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?