Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnyba

Konferencija „Mokykla kiekvienam“

Posted 2023.02.21

          Vasario 14 dienos rytą Ignalinos Česlovo Kudabos gimnazijoje į Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos organizuotą respublikinę praktinę konferenciją „Mokykla kiekvienam“ susirinko pusantro šimto pedagogų iš Ignalinos, Švenčionių, Visagino ir Vilniaus savivaldybių. Konferencijos tikslas – dalintis patirtimi, teorinėmis ir praktinėmis įžvalgomis kiekvieno vaiko / mokinio sėkmės veikloje.

            Konferenciją pradėjo nuostabaus balso savininkė, Didžiasalio „Ryto“ gimnazijos muzikos mokytoja Valentina Sinkevič, kuri dovanojo dainą.

 

            Konferencijos dalyvius sveikino Ignalinos rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Lina Gladkauskienė, Ignalinos rajono savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros skyriaus vedėja Gražina Mackonienė ir Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė Rima Cibulskienė. Jos pasidžiaugė gražiais ir prasmingais pedagogų darbais, linkėjo įkvėpimo veikti, galimybių tobulėti ir dalintis, įgyvendinti savo svajones.

 

            Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos direktorė Rima Cibulskienė dėkojo kiekvienam pedagogui už dalyvavimą rajoninėje metodinėje mokytojų veikloje, džiaugėsi atvykusių iš kitų savivaldybių pranešėjų ir dalyviųgausa,o 2022 metų ilgalaikių kvalifikacijos programų rengėjams ir vertintojams įteikė padėkos dovanas.

                Organizatoriai pasveikino ir vasario 14 dienos varduvininkus, kurių konferencijoje buvo net penki!

 

            Konferencijos programoje – 16 pranešimų, o pačių pranešėjų net 23.Pranešimų temos įvairios, aktualios, praktiškai pritaikomos kiekvieno dalyko pedagogui. Išgirdome, pamatėme ir sužinojome ar pagilinome savo žinias apie tautosakos ir muzikos motyvus vaikų gyvenime; pasiruošimą kūrybiniam darbui „Emocija“;klasės knygoskūrimą; pamoką kitaip; skaitmeninių įrankių taikymą mokymo(si) procese; jaunimo laisvės ir patriotizmo pamokas dailės konkursuose; tyrinėjimus remiantis STEAM metodika, įsivertinimą, motyvaciją; skaitymo mokymo metodą; 21 arba vienos saulytės istoriją; pagalbą mokiniui arba vienos sėkmės istroriją; pagarba grįstą mokytojo ir mokinio santykį – raktą į pamokos sėkmę; pirminę reakciją į kitokį vaiką; edukacinių erdvių panaudojimo galimybes patyriminiame ugdyme;visų ir kiekvieno svarba; metodologiją „Imigrantų integracija ir socializacija švietime“. Konferencijos metu buvo eksponuojama pradinių klasių mokytojos ekspertės iš Visagino „Verdenės“ gimnazijos Danguolės Savičienės autorinė metodinių priemonių paroda pradiniam ir specialiajam ugdymui.

 

         Štai taip, judėdami į priekį ir į gylį, artėsime link mokyklos, kurioje visiems gera ir visi svarbūs. Keliaukime kartu kiekvienas rinkdamasis jam priimtiną būdą: kas dainuodami, šokdami ir sportuodami, kas bendradarbiaudami ne tik tarpusavyje, bet ir su kitų šalių mokslininkais, aktyviai trepsėdami, taikydami skaitmeninius įrankius, žaisdami domino ir kaupdami dovanų korteles, stiprybės semdamiesi iš istorinių šaknų, padrąsindami ir gerbdami vienas kitą, suderindami lūkesčius su galimybėmis, įveiklindami turimą savo ir mokinių patirtį, keliaudami bei plėsdami akiratį.

 

Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos informacija

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?