Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnyba

VIRTUALI PARODA „STEBUKLINGAS FIGŪRŲ PASAULIS“

Paskelbta 01.12.2020

     Š. m. lapkričio 3-16 dienomis vyko respublikinė specialiųjų ugdymosi poreikių turinčių mokinių virtuali darbų paroda „Stebuklingas figūrų pasaulis“. Pagrindinis parodos tikslas – ugdyti mokinių kūrybiškumą, skatinti saviraišką. Parodos uždaviniai: mokyti vaikus pažinti ir įvardinti geometrines figūras, tobulinti orientavimosi lape įgūdžius, ugdyti smulkiosios motorikos įgūdžius.

     Mokiniai, padedami savo mokytojų, turėjo iš įvairių geometrinių figūrų suklijuoti paveikslą ir jį pateikti virtualios parodos organizatoriams.

     Parodoje dalyvavo 74 pagalbos specialistai ir mokytojai iš 52 Lietuvos ugdymo įstaigų. Mokytojams, kurie padėjo vaikams paruošti paveikslus parodai, buvo įteiktos Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos pažymos.

     Parodai buvo pristatyti 132 mokinių darbai. Visi jie patalpinti internetinėje svetainėje prezi.com adresu:  https://prezi.com/p/xpt7pr6mn6sc/projektas-stebuklingas-figuru-pasaulis/ , kurioje galima pasigrožėti jų sukurtais stebuklais, pamatyti kaip geometrinės figūros įgauna naują vaizdą, virsdamos gražiausiais paveikslais. Visi dalyvavę parodoje mokiniai gavo Ignalinos Česlovo Kudabos progimnazijos padėkos raštus.

     Parodos „Stebuklingas figūrų pasaulis“ organizatoriai nuoširdžiai dėkoja mokytojams ir pagalbos specialistams už dalyvavimą ir galimybę pasigrožėti mokinių kūrybiškumu ir atliktų darbų gausa.

 

Organizatoriai:

Vyr. spec. pedagogė, logopedė Veronika Gibler

Mokytojo padėjėja Aurelija Michailovskė