Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnyba

Save

Pristatytos specializuotos projekto „Lyderių laikas 3“ knygos

Paskelbta 19.11.2018

Lapkričio 15 d. Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnyboje švietimo bendruomenei pristatytos specializuotos  projekto „Lyderių laikas 3“ knygos Dale Carnegie „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“  ir  Maxwell,  John C. „21 nepaneigiamas lyderystės dėsnis“.

   Projektą „Lyderių laikas 3“ vykdo Švietimo ir mokslo ministerijos Švietimo aprūpinimo centras. Projektas  „Lyderių laikas 3“ finansuojamas Europos Sąjungos struktūrinių fondų ir Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos lėšomis.

Daugiau apie projektą http://www.lyderiulaikas.smm.lt/lt/apie-projekta

 

       Pirmąją knygą „Kaip įsigyti draugų ir daryti įtaką žmonėms“ pristatė savivaldybės švietimo ir kultūros skyriaus vyr. specialistė Rita Gasiukevičienė. Lektorė įtaigiai pristatė autoriaus biografiją, įdomesnius gyvenimo faktus, jo knygas.

       Apie knygą lektorė sakė: „Knyga yra apie tokius žmonių santykius, kurie eina iš širdies, apie tai, kaip įsigyti draugų tokiu būdu, kokiu jūsų senelis užkariavo jūsų išmintingosios senelės širdį – nuoširdžiu domėjimusi, širdinga empatija. Ji ir apie tai, kaip įgytą ilgalaikę įtaką nukreipti abipusės naudos ir bendros pažangos link“.

       Lektorė pasakojo, kad Deilas Karnegis  visą gyvenimą buvo nepailstantis savo paties darbų taisytojas: „Ruošdamasis rašyti šią knygą, aš perskaičiau viską ta tema, ką tik galėjau rasti: laikraščių ir žurnalų straipsnius, įrašus šeimyninių ginčų bylose teisme, senųjų filosofų ir naujųjų psichologų raštus. Be to pasamdžiau patyrusį tyrėją, kuris pusantrų metų praleido įvairiose bibliotekose, skaitydamas viską, ko nespėjau aš pats“.

      Pristatymo metu nagrinėti pagrindiniai elgesio su žmonėmis principai, būdai, kaip tapti geru pašnekovu, kaip tapti mėgstamu žmogumi, kaip paskatinti žmones galvoti taip, kaip jūs, kaip pakeisti žmones jų neįžeidžiant.

     Nors knyga parašyta 1936 m. ji aktuali ir patraukli išlieka ir šių dienų skaitytojui.

    Antrą knygą  John C. Maxwel  „21 nepaneigiamas lyderystės dėsnis“ pristatė Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybos psichologas Antanas Grigas. Knygos autorius - pasaulinio garso lyderystės ekspertas, oratorius, bestselerių autorius, keturių organizacijų vadovas, pastorius. Žurnalai New York Times ir Wall Street Journal jį įvardijo kaip žymiausią pasaulio lyderysrės guru. Rašyti pradėjo nuo 1977 m. norėdamas būti naudingu žmonėms. Knyga pateko net į keturis skirtingus perkamiausių knygų sąrašus.  Dirbdamas su iškiliausiais pasaulio lyderiais ir pats vadovaudamas didelėms organizacijoms, J. C. Maxwelas ir suformulavo  21 lyderystės dėsnį.

     „21 nepaneigiamas lyderystės dėsnis“ – tai jau antroji Johno C. Maxwello knyga, išleista lietuvių kalba. „Ši knyga – tai tarsi visas paties autoriaus mokymo ir gyvenimo manifestas, leidžiantis pažinti jį kaip žmogų ir suprasti jo skelbiamos lyderystės filosofiją“ lektorius citavo S. R. Covey.

   „Kone visą savo gyvenimą knygos autorius skyrė tam, kad išsiugdytų šias tikro lyderio charakterio savybes ir ištobulintų sėkmę lemiančius elgesio modelius. Jais remdamasis ir suformulavo 21 nepaneigiamą lyderystės dėsnį tam, kad pasidalintų su visais, kurie siekia tobulėjimo, žinių ir neįkainojamos patirties svarbioje lyderystės srityje. Tad šią knygą ne tik naudinga, bet ir tikrai malonu skaityti, nes visas autoriaus įžvalgas šioje knygoje lydi pritrenkiančios ir įkvepiančios lyderystės istorijos!“ –  apibendrino A. Grigas.