Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnyba

Kvietimas registruotis į „Geros savijautos“ programas

Paskelbta 07.10.2021

Pagal švietimo, mokslo ir sporto ministerijos kvietimą rugpjūtį užsiregistravome tiekėjais ir kūrėme programas. Programoms keliami uždaviniai buvo, kad jose numatytos veiklos ugdytų mokinių socialinius emocinius, bendradarbiavimo bei darbo komandoje įgūdžius, gilesnį mokinių savęs pažinimą bei gebėjimą reflektuoti, priimti atsakingus sprendimus, stiprintų vaikų ir jaunuolių psichologinį atsparumą, savivertę bei skatintų jų motyvaciją mokytis. Kiekviena geros savijautos programa turi teorinį arba praktiniais įrodymais paremtą pagrindimą.

Jau startavo Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos patvirtinta „Geros savijautos programa“. Ji  veikia panašiu principu, kaip jau ne vienerius metus mokyklose naudojamas „Kultūros pasas“ – kai mokyklos iš atrinktų, tam tikrus reikalavimus atitinkančių paslaugų teikėjų sąrašo renkasi sau aktualias, įdomias, reikalingas paslaugas. Mūsų rajono ir miesto mokyklos pagal savo poreikius gali užsisakyti tikslines programas iš teikėjų sąrašo pagal mūsų sukurtas temas ir amžiaus grupes, jums palankią datą ir laiką ( derinama individualiai). Jums atvykti arba iki jūsų mokyklų nuvykti yra patogu ir greita.

Ekspertinį vertinimą gavo ir  yra patvirtinta Ramunės Kliaugienės sukurta programa „Bičiulystė-ryšys per bites“. Siūloma programa parengta ir pritaikyta 1-5 klasių mokiniams. Autorė kviečia registruotis ir pasinaudoti galimybe, kuri veiks iki 2021 m. gruodžio pabaigos. Daugiau informacijos: https://gerasavijauta.smm.lt/events/342

         

Autorės Jurgitos Kolomijec sukurta programa vadinasi „Socialinių emocinių kompetencijų ugdymas“. Skirta klasėms: 5kl., 6kl., 7kl. Daugiau informacijos: https://gerasavijauta.smm.lt/events/343 Atsidarius nuorodas pateikiami išsamūs aprašymai apie turinį ir veiklas. Abi autorės jums pažįstamos, komunikuokite.

Džiaugiamės sėkmingais rezultatais teikiant naujo pobūdžio paraiškas. Tarnybos socialinėms pedagogėms Jurgitai ir Ramunei dėkojame už iniciatyvą ir atsakingą požiūrį.

Jei kiltų daugiau klausimų galite kreiptis į Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnybą

el. p.: irspt@ignet.lt

Tel. nr.: +370 386 52 600

Informacija dalinasi direktorė Marija Kirkienė 

Ignalinos rajono švietimo pagalbos tarnyba   

Cookie Policy

This site uses cookies to store information on your computer.

Do you accept?